Heropanti 2 ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଟ୍ରେଲର ମଧ୍ୟ ହେଲା ରିଲିଜ୍, ଦେଖିବେ ଟାଇଗରଙ୍କ ଆକ୍ସନ୍, ଡ୍ରାମା ଏବଂ ରୋମାନ୍ସ

ସିନେମା
ସେୟାର କରନ୍ତୁ

ମୁମ୍ବାଇ : ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ଅଭିନୀତ Heropanti 2 ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଟ୍ରେଲର ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ଦର୍ଶକମାନେ ଫିଲ୍ମରେ ବହୁତ ଆକ୍ସନ ଦେଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମ ଟ୍ରେଲରରେ, ଆପଣ ଟାଇଗରଙ୍କର ଦମଦାର ଆକ୍ସନ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଲେ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଦ୍ୱିତୀୟ ଟ୍ରେଲରରେ ଏକ ଦେଶୀ ଟଡ୍କା ରଖାଯାଇଛି । ଟାଇଗରଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଟାଇଗରର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶୈଳୀ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଲେ, ସେମାନେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ଟାଇଗରକୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ମିସ କଲେ ନାହିଁ । ପ୍ରଥମ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟ୍ରେଲରରେ ଡାଇଲଗ ଏବଂ ସଂଳାପଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ହ୍ୱିଷ୍ଟଲ୍ ବାଜା ଗୀତ ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଗୀତର ରିଲିଜ୍ ଆଶା ପ୍ରଥମେ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତୁମେ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ୍ ବବୁଲୁ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକି ଅଛନ୍ତି । ଯାହାଙ୍କର ଷ୍ଟାଇଲ, କାର୍ଯ୍ୟ, ଶୈଳୀ, ସଂଳାପ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ତାରା ସୂତରିଆ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କହିବା ଯେ ସାଜିଦ୍ ନାଦିଆଡୱାଲାଙ୍କ ସହ ଟାଇଗରର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ, ସେମାନେ ଏକାଠି ‘ବାଗୀ 2’ ଏବଂ ‘ବାଗୀ’ ‘କରିଛନ୍ତି ।

ଅହମ୍ମଦ ଖାନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ Heropanti 2କୁ ରଜତ ଆରୋରା ଲେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତ ଆର୍ ରହମାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଏପ୍ରିଲ୍ 29 ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିବ । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । କହିବା ଯେ Heropanti ର ପ୍ରଥମ ଭାଗ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ।


ସେୟାର କରନ୍ତୁ