ଘୋଡ଼ି ଢ଼ୋଲର ତାଳେ ତାଳେ କଲା ଏମିତି ଡ୍ୟାନ୍ସ , ଲୋକେ ଦେଖିକି ହେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ଭାଇରାଲ
ସେୟାର କରନ୍ତୁ

ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ : ବିବାହ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ବରଯାତ୍ରୀ ଏବଂ ବର-କନ୍ୟା ଡ୍ୟାନ୍ସ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଘୋଡ଼ି ନାଚୁଥିବା ଦେଖିଛନ୍ତି କି? ହଁ, ନିକଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଘୋଡ଼ି ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ସଜାଯାଇଥାଏ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ଢ଼ୋଲର ତାଳେ ତାଳେ ନୃତ୍ୟ କରି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରୁଅଛି । ଏପରିକି ଚାରିପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଘୋଡା ଉପରୁ ଆଖି ଲେଉଟାଇ ପାରୁ ନାହାନ୍ତି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଏକ ପଞ୍ଜାବୀ ଗୀତରେ ଘୋଡ଼ି ବହୁତ ଖୁସିରେ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ । ପ୍ରଥମେ ଘୋଡ଼ିର ଲୁକରୁ ଆଖିକୁ ଦୂରେଇ ନେଇ ହେଉ ନାହିଁ । ଏଥି ସହିତ ଏହି ଘୋଡ଼ି ଢୋଲର ବିଟରେ ପଞ୍ଜାବୀ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବା ଲୋକଙ୍କ ହୋସ ଉଡାଇ ଦେଉଛି । ଘୋଡ଼ିର ଅନ୍ଦାଜ ଏବଂ ନୃତ୍ୟ ଦେଖି ଆପଣ ନିଜ ଆଖିକୁ ଦୂରେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ ।

ଏହି ଘୋଡ଼ିର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ, ୟୁଜରମାନେ ମଧ୍ୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବାରେ କ୍ଳାନ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି, ଜଣେ ୟୁଜର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି – କଣ କଥା ଏହି ଘୋଡ଼ି ସାମ୍ନାରେ ସବୁକିଛି ବିଫଳ, ତେବେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଯଦି ଏହି ଘୋଡ଼ି ବଲିଉଡରେ ଥାଆନ୍ତା, ତେବେ ଆଜି ହିରୋଇନ୍ ହୋଇଥାନ୍ତା । କହିବା ଯେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଚୋରି କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଘୋଡ଼ି କୌଣସି ପଥ ଛାଡି ନାହିଁ ।


ସେୟାର କରନ୍ତୁ